La Marzocco STRADA AV Bílá

La Marzocco STRADA AV Bílá Zoom

La Marzocco STRADA AV Bílá

Dostupnost: Není skladem

Bez daně: 420 929,75 Kč S daní: 509 325,00 Kč

POUZE NA OBJEDNÁVKU!


La Marzocco STRADA AV
Profesionální espresso kávovar s jednoduchým rozhraním a ikonickým designem. První kávovar jenž byl navrhnut baristy pro baristy. Každá hlava má vlastní bojler. Je navržen tak, aby se s ním snadno pracovalo a byla snadná údržba.  Kávovar je velmi nízký, aby barista mohl vidět na zákazníka, když mu připravuje kávu. Absolutní současná špička v odvětví!!!!  


Možný nákup na splátky !!!!
pro podrobnosti nás kontaktujte..

Popis produktu

Kávovar má všechny charakteristické rysy kávovarů La Marzocco jako jsou nasycené (saturované) hlavy, oddělené bojlery z nerez oceli, PID systém kontroly teploty. La Strada je však nový stroj, který umožňuje baristovi, poprvé v historii, mít absolutní PID kontrolovaný systém. Káva se připravuje stejně jako u automatického kávovaru, stlačením tlačítka s předprogramovanou porcí.
VYTVOŘENO BARISTY a PRO BARISTY
Strada ( v Italštině ulice) vznikla za velkého přispění hlasů z ulice.
Strada je první kávovar vytvořen za přispění La Marzocco Street Teamu, skupiny předních baristů, techniků a marketingových expertů kteří se shromáždili k účasti na řešení takových témat, jako jsou:
» Design strojů a ergonomie »
» extrakce a kvalita kávy v šálku »
» Programovatelnost a provozuschopnost »

Strada AV technologie proporcionálního ventilu
» Variabilní elektromagnetický ventil ovládaný páčkou s pozvolným otevíráním.
» Rozhraní je konfigurováno jako páka.
» Řídicí elektronika je vložena do elektronické jednotky kávovaru.                                                                                                                                                                       » Nová parní ramínka tepelně izolovaná - cool touch


Páky z nerezové oceli *** Patentováno ***
Strada je vybavena jednoporcovými i dvojporcovými pákami z nerezové oceli s funkcemi pro snadné čištění a s jednoduše snímatelnými vyústky pro dokonalé vyčištění.
Vyrobené bez pokovování, tyto inovační páky zlepšují čištění od kávových usazenin.
» Páka má integrovaný pěchovací stojánek pro usnadnění pěchování.

Rozhraní

» Panel se třemi tlačítky pro spuštění extrakce (2x programovatelná porce 1x start/stop)                                                                                                                                 » Elektronická programovatelná preinfuze

Přílohy k produktu
View FileKatalog LaMarzocco CZ    Size: (7.64 MB)

Možná Vás zaujme i následující

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').