La Marzocco KB90

La Marzocco KB90 Zoom

La Marzocco KB90

Dostupnost: Není skladem

Bez daně: 411 990,08 Kč S daní: 498 508,00 Kč

KB90 je poslední model vycházející z řady Linea PB. Vytvořen byl speciálně pro zvýšení rychlosti obsluhy v rušných kavárnách, kde zároveň usnadňuje práci baristovi díky vylepšenému pracovnímu postupu. V La Marzocco navrhli nový systém na upevnění páky do hlavy, právě pro větší efektivitu práce a snížení námahy zápěstí uživatele. Efektivity je dosaženo díky parnímu proplachu. Po každé extrakci dávka páry profoukne hlavu a je následována porcí proplachové vody, díky tomu je stroj udržován neustále čistý i v nejrušnějších hodinách. Tato inovativní funkce minimalizuje chuť kazící nánosy a prodlužuje periodu pro klasické čištění. KB90 umožňuje nevídané možnosti vašeho vyjádření, díky panelům vytvořeným tak, že jsou možné takřka nekonečné kombinace barev a materiálů.


   
Možný nákup na splátky !!!!
akontace od 0% měsíční splátky od 5326,- Kč
pro podrobnosti nás kontaktujte.

Popis produktu

Kávovary jsou vyráběny ve dvou variantách. Model AV (automatic) a model ABR (automatic brew ratio). 

Drip Prediction Algorithm u ABR 
automaticky zastavuje extrakci espressa v žádaný moment, díky tomu je dosaženo nastavených porcí v šálku bez potřeby ruční korekce. 
Díky tomuto systému založeném na algoritmu, neexistuje žádná odchylka v přesnosti, když měníte kávu mezi směsí,decaffem či jednodruhovou kávou. 
"Přímo vpřed! portafilter" systém
Systém byl navržen tak, aby maximálně zjednodušil pohyb nutný pro upevnění portafiltru (páky) a snížil tak námahu pro baristovu ruku. Námaha je nejméně 12 krátnižšší oproti klasickému upnutí. Prostředí rušné kavárny klade vysoké nároky na baristovu rychlost a efektivitu při produkci nápojů během nejrušnějších hodin dne. "Přímo vpřed! portafilter " nápadně zmírňuje problémy způsobené opakujícím se napětím v zápěstí při klasickém upevnění na bajonet. Díky jednoduchému a přirozenému pohybu významně vylepšuje pracovní postup a výkon baristy.

Kávovar je vybaven poprvé v historii firmy proprietárním softwarem, který je uživatelsky příjemný, flexibilní a má možnost budoucích upgradů, jmenujme tyto:
- propojení s váhou umístěnou v odkapávači
- autosteam
Všechny updaty lze jednoduše nahrát pomocí usb klíčenky.
KB90 tlačítkový panel
- větší, výraznější, uživatelsky příjemné tlačítka
- o-led display (display z pružného materiálu)
- esteticky přitažlivý
- indikace pulsů průtokoměru
KB90 Eco Mode
- Kávovar lze naprogramovat aby šetřil el. energii, pokud není využíván
KB90 Praktický design (v porovnání s klasickou Lineou)
- o 32% větší pracovní plocha
- rozsáhlý odkapávač usnadňuje práci, zvláště při výdeji velkého množství nápojů.
- velká kapacita nahřívače šálků
- parní ventil otevírá okamžitě, stejně jako u modelů GB5 a FB80
- lepší přístup pro provádění údržby

Všechny ostatní technologické parametry jsou srovnatelné s modely řady GB5 a FB80. Oddělené bojlery káva / horká voda a pára, saturované hlavy, nekompromisní teplotní stabilita vody pro kávu +/- 0,5 °C. Kompletní konstrukce z potravinářské nerez oceli (šasi, kapotáž, bojlery) Nerezové páky, sada VST sítek různých gramáží, atd.
Ručně vyrobeno ve Florencii!!

Video
Přílohy k produktu
View FileLaMarzocco KB90    Size: (433.69 KB)
View Fileceník LM 2019    Size: (804.03 KB)

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').