Iberital Expression pro

Iberital Expression pro Zoom

Iberital Expression pro

Dostupnost: Skladem

Bez daně: 156 942,15 Kč S daní: 189 900,00 Kč

* Povinná pole

+
-

Tradiční pákový espresso kávovar s volumetrickým dávkováním velikosti porce espressa s nejmodernější technologií. Vhodný pro větší restauraci či kavárnu. Umožňuje dokonalý přehled o výkonu, údržbě, či nutnosti servisu na dálku přes váš mobil či tablet.  

Popis produktu

Nový kávovar od firmy Iberital s moderní technologií IoT. 

Verze bez osvětleného zadního panelu!

V kávovaru je použita dvoubojlerová technologie v kombinaci s hlavami E-61. Bojlery jsou izolovány.  Barista ocení pokročilou ergonomii a velkou pracovní plochu. Majitel připojení ke kávovaru přes internet, kdy má kompletní přehled o tom co se s kávovarem děje kde může některé parametry nastavit díky technologii IoT.  Kávovar se připojuje k internetu přes síť wi-fi. Porce lze nastavit klasickým programováním, nastavením ml nápoje, nastavením času ve vteřinách.  Možné barvy jsou bílá a matná černá. Pracovní plocha je osvětlena LED světlem.

 Dvoupákový nebo třípákový espresso kávovar s programovatelnými tlačítky na výdej espressa a horké vody na čaj. Kávovar se nastavuje elektronicky přes dotykový barevný display. 2 x výdejník horké páry obsluhovaný páčkou s aretací. 1 x výdejník horké vody, Termostatická kontrola teploty v kávovém bojleru PID. Parní bojler je řízen elektronicky PID. Automatické dopouštění vody do bojleru. Počítadla vydaných porcí, funkce stopek (měří čas každé extrakce), nastavitelná preinfuze espressa, chybové alarmy, upozornění na regeneraci změkčovače, automatický program na čištění kávovaru. Kapacita kávového bojleru 3l parního 8,4L (2 páková verze) Kávový bojler 4L parní bojler 11L (3 páková verze) . Příslušenství: 3x páka (2x páka dvojitá porce, 1 x páka jedna porce),  hadice na odpad, hadice na přpojení k vodovodnímu řádu.

Přílohy k produktu
View FileExpression pro manual ENG    Size: (4.69 MB)
View FileExpression pro ND    Size: (5.83 MB)
View FileExpression pro katalog ENG    Size: (2.34 MB)
View Fileceník Iberital 2019    Size: (1.21 MB)

Možná Vás zaujme i následující

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').