položek: 3

na stránku
Nastavit vzestupně

Na konci června se v Dublinu uskutečnil jeden z největších eventů zaměřených na výběrovou kávu. Během exhibice World of Coffee probíhalo taktéž Mistrovství světa baristů a Mistrovství světa v přípravě filtrované kávy (World Barista Championship a World Brewers Cup Championship). Ne každý měl možnost vycestovat a zažít tyto události na vlastní kůži a proto Vám přinášíme kousek našich poznatků a zážitků.

Více
Zveřejněno v kategorii Akce By Tomas Laca

Po dvou letech pauzy proběhl další OOTB v Miláně. Out of the Box -velký kávový svátek, nejen pro fanoušky kávovarů La Marzocco. Oproti loňsku došlo ke změně místa konání, což vzhledem k očekávané návštěvnosti bylo moudré řešení. Hostů dorazilo přes 3000 ze 70-ti zemí

Více
Zveřejněno v kategorii Akce Technologické novinky By Petr Košťál

Out of the Box Praha 2012

16.04.2012 0:00

Myslet takzvaně „Out Of The Box“ znamená myslet jinak, nekonvenčně, či nahlížet na věci ze zcela nového úhlu pohledu. Tato fráze odkazuje na novátorské nebo kreativní myšlení. Lidé z firmy La Marzocco již po desetiletí myslí „Out Of The Box“ - patří k největším inovátorům v odvětví. Přijďte zažít, co znamená myslet „OOTB“ a seznamte se se špičkovými ručně vyráběnými espresso kávovary z Florencie.

Více
Zveřejněno v kategorii Akce By Tomas Hudec

položek: 3

na stránku
Nastavit vzestupně