Marco je malá irská společnost se specializací na projektování, výrobu a prodej teplovodních systémů, především pro filtrovanou kávu a čaj. Je silně zaměřena na výzkum a vývoj v této oblasti,ve které se podílí společně se SCAE a jeho Gold Cup programem. Projekt Uber má v současné době dva výrobky Uber boiler a Uber mlýnek.

Co je Uber boiler?

Uber boiler je stolní systém dodávky teplé vody navržený pro přesné množství vody s precizní teplotou, aby vyhovovaly potřebám správné přípravy kávy nebo čaje. Pro správnou přípravu kávy, existují základní vodítka, zejména musí mít barista správný poměr vody a kávy společně s přesnou teplotou. Uber boiler dává baristovi možnost spravovat tyto důležité parametry. Je určen pro potřeby malého, ale přesného množství teplé vody.

Jak funguje Uber boiler:

Uber boiler má čtyři hlavní složky: pípu (husí krk) a trysku, digitální váhu a odtok, programovací rozhraní, a 6 litrový  2800W boiler.

1. Nastavte požadovanou teplotu vody.Uber boiler je s přesností na 0,1 stupňů Celsia.

2. Postavte šálek na kávu na el.váhu a vytárujte jí.

3. Stiskněte tlačítko "BOOST". To způsobí průtok teplé vody přes pípu, s cílem zajistit nulovou ztrátu tepla podél osy pohybu směrem z boileru. V režimu boost, systém zablokuje přítok jakékoliv studené vody do boileru. To je důležité pro zachování teplotní integrity celého systému a eliminuje všechny odchylky od žádané hodnoty.

4. Vytočte požadované množství vody pomocí postranního kohoutu. Pomocí nastavitelné trysky nastavte přímý směr vody. Pomocí el.váhy sledujte množství vydané vody podle hmotnosti v gramech. Zastavte průtok po požadované gramáži vody.

5. Po přípravě nápoje, může odpadní voda odtéci do kanalizace. Stiskněte tlačítko "prime" k vypnutí boost módu a přepnutí boileru na" prime "mód, kdy se boiler doplňuje a dohřívá s příchozí studenou vodou.