Historicky první "Out Of The Box pořádá Coffee Source s.r.o ve spolupráci s Doubleshot s.r.o.

Co je „La Marzocco Out Of The Box“?

Tato akce je jednou z několika mála podobných, které probíhají ve velkých městech po celém světě. Jde o setkání baristů, kávových nadšenců, distributorů, majitelů kaváren a pražíren, spojenou s velmi netradiční prezentací kávovarů La Marzocco.

Naše historicky první „OOTB“ v Praze proběhne v úžasném prostoru ekotechnického muzea, staré čistírny odpadních vod města Prahy. Program bude nabitý, proběhnou přednášky o novinkách a trendech v oboru „speciality coffee“ a technologií pro přípravu espressa. Budou probíhat workshopy s kávovary La Marzocco. Účastníci si budou moci vyzkoušet i novinku kávovar Strada, umožňující libovolnou profilaci tlaku extrakce espressa, což je světový unikát. Večer po krátké pauze proběhne La Marzocco party. Po celou dobu akce bude k dispozici občerstvení. Proběhnou i prohlídky podzemí staré čistírny s výkladem. Vstup je pouze pro registrované návštěvníky z oboru a novináře.

Program:

10:00 otevření pro novináře

11:30 tisková konference uvedení kávovaru Strada na trh v České republice.

12:30 otevření pro zvané hosty

13:00 zahájení OOTB

13:30-14:00 VST košíky

14:30-15:00 VŠCHT - Michal Křižka

15:30-16:00 Extract mojo - Jarda Tuček

16:30-17:00 Tlaková profilace Strada

17:00 - 19:00 barista jam strada

19:00- 20:30  uzavření prostoru - úklid. Pro návštěvníky prohlídka podzemí staré čistírny

20:30  LM party - music DJ

registrace na ootb@coffeesource.eu nebo prostřednictvím formuláře:

[formidable id=2 title=true description=true]

Více informací o místě konání zde:  www.staracistirna.cz/index.php/en

Naši partneři:

http://www.doubleshot.cz/

doubleshot s.r.o. je českou lokální pražírnou výběrové kávy a společným projektem tří kávových nadšenců. Společnost byla založena v létě 2010 s jediným cílem: nabízet kávu bezprecedentní kvality, ale zároveň si vážit přírody a mít úctu k práci farmářů.

http://www.mlsnakavka.cz/

Mlsná kavka je nekuřácká vegetariánská restaurace, která pod jednou střechou a v jedné kuchyni spojuje kvalitní bezmasá jídla a pracovní uplatnění lidí znevýhodněných na trhu práce. Vznikla jako společný projekt Občanského sdružení Green Doors a Filipa Kavky Smiggelse.

 

 

 

systém úpravy vody Brita

www.brita.net